Soczewki kolorowe

Soczewki kolorowe to świetna alternatywa dla osób lubiących zmieniać wizerunek lub po prostu dla kogoś, kto nie przepada za swoim naturalnym kolorem oczu.
Oferujemy w stu procentach bezpieczne i łatwe w użytkowaniu produkty.
Pragniemy podkreślić, iż nasze soczewki cechuje najwyższa jakość. Sprowadzamy je jedynie od zaufanych producentów soczewek...

Soczewki kolorowe to świetna alternatywa dla osób lubiących zmieniać wizerunek lub po prostu dla kogoś, kto nie przepada za swoim naturalnym kolorem oczu.
Oferujemy w stu procentach bezpieczne i łatwe w użytkowaniu produkty.
Pragniemy podkreślić, iż nasze soczewki cechuje najwyższa jakość. Sprowadzamy je jedynie od zaufanych producentów soczewek korekcyjnych: Alcon oraz Johnson&Johnson.

Soczewki kolorowe jednodniowe

Soczewki kolorowe jednodniowe charakteryzują się tym, że nie musimy przy nich używać żadnych substancji pielęgnacyjnych, ponieważ po ich zdjęciu, możemy je od razu wyrzucić.
Nadają się idealnie dla osób, które:

  • nie mają zamiaru codziennie użytkować soczewek
  • chcą odmienić swój wygląd na szczególne okazje

Bardzo ważne jest, aby nie zasypiać w soczewkach, ponieważ może przynieść to niespodziewane konsekwencje dla oczu.

Soczewki kolorowe miesięczne

Soczewki kolorowe miesięczne przeznaczone są dla osób, które planują zmienić kolor oczu na dłuższy czas. Podczas ich stosowania, koniecznością jest używanie produktów pielęgnacyjnych, takich jak płyn do soczewek. Oprócz tego, soczewki powinno przechowywać się w specjalnym pudełku, gdzie zalane płynem, są gotowe do noszenia następnego dnia. Stosują je osoby, które chcą:

  • trwale korzystać z nasycenia naturalnego koloru tęczówki
  • chcą uwydatnić naturalny pigment

Soczewki FreshLook

Innowacyjne zastosowanie technologii z połączeniem wysokiej jakości składników, doprowadziło do powstania symbolu tej marki. Soczewki FreshLook posiadają system AquaComfort. Sprawia on, że przy mruganiu uwalnia się specjalny płyn, który powoduje ułatwione ślizganie się powieki po powierzchni soczewki, dzięki czemu nie dochodzi do tarcia i dyskomfortu.

Oferujemy pięć rodzajów soczewek FreshLook:

  • soczewki miesięczne: ColorBlends, Colors, Dimensions
  • soczewki jednodniowe: Illuminate, One Day Color

Soczewki Define

Soczewki define charakteryzują się technologią BEAUTY WRAPPED IN COMFORT, która sprawia, że pigment jest szczelnie zamknięty w materiale, z którego jest wykonana soczewka. Dzięki temu kolor oczu jest uwydatniony, jednocześnie nie przeszkadza w noszeniu.
System LACERON zatrzymuje wodę w produkcie, powodując stałe nawilżenie oka.

Soczewki kolorowe najtaniej w Soczewkowy.pl. Oferujemy wyłącznie oryginalne kolorowe soczewki kontaktowe renomowanych marek w tym FreshLook i Acuvue. Soczewki zmieniające kolor oczu lub podkreślające ich głębię są idealnym rozwiązaniem dla oryginalnych osób, które lubią zwracać na siebie uwagę, ale zarazem potrzebują korygować swoją wadę wzroku, taką jak krótkowzroczność czy nadwzroczność. Do wyboru są różne rodzaje soczewek kolorowych: zmieniające całkowicie kolor oczu, zmieniające częściowo kolor oczu i podkreślające naturalny kolor oczu. Ponadto, oferujemy soczewki zmieniające kolor oczu w różnych trybach noszenia: jednodniowym oraz miesięcznym. 

Więcej

Soczewki kolorowe Jest 3 produktów.

3 produkty

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

Polskie kosmetyki naturalne The Secret Soap Store

© 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Soczewkowy.pl ® KROS S.C. ul.Ślusarska 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, NIP 529-179-43-54

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji

Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl