Lista produktów producenta: 

PŁYNY ALCON

Płyny i soczewki Alcon

Alcon to renomowany producent soczewek kontaktowych oraz płynów do soczewek.

płyny alcon

płyny alcon


Alcon to renomowany producent soczewek kontaktowych oraz płynów do soczewek.


Płyny Alcon


Oprócz soczewek, firma Alcon produkuje również płyny do ich pielęgnacji. Płyny z linii AoSept Plus HydraGlyde są przeznaczone do użytku przez alergików i pozwalają na pielęgnację soczewek miękkich. 


Płyn Opti-Free Express posiada właściwości dezynfekujące i usuwa szkodliwe drobnoustroje oraz osady białkowe z powierzchni naszych soczewek. Takie samo zadanie spełnia płyn Opti-Free PureMoist, ale on dodatkowo zapewnia wilgotność soczewek do 16 godzin i przeznaczony jest do soczewek miesięcznych lub dwutygodniowych.


Soczewki Alcon


Soczewki Alcon to jedne z najbardziej rozpoznawalnych soczewek na całym świecie (m.in. Air Optix i Dailies). Firma produkuje również płyny pielęgnacyjne (m.in. Opti-Free i AoSept). Alcon zaczynał jako mała apteka w Ameryce, aby stać się częścią wielkiego koncernu Novartis. Niedawno został współwłaścicielem marki Ciba Vision, która również była bardzo ważnym graczem na rynku soczewek.


Oczy to bardzo ważny i delikatny narząd. Łatwo je podrażnić zwłaszcza, gdy korzystamy z soczewek kontaktowych. W związku z tym, należy zawsze przestrzegać zasad higieny i wybierać profesjonalne produkty. Są nimi soczewki Alcon oraz inne produkty tej marki. Alcon to firma założona przez farmaceutów, która powstała w 1945 roku w Stanach Zjednoczonych. Obecnie produkty firmy sprzedawane są na całym świecie i cieszą się uznaniem wielu klientów. Oprócz sprzedaży soczewek i płynów do ich pielęgnacji, firma zajmuje się również rozwojem badań okulistycznych i zapewnia okulistyczną opiekę.


Soczewki Alcon - rodzaje


Firma posiada kilka linii soczewek, które spełniają różne potrzeby użytkowników. Dzięki temu każdy może znaleźć produkt dla siebie. Linia Dailies AquaComfort Plus to soczewki jednodniowe, które posiadają specjalny system nawilżania. Za każdym razem gdy mrugamy aktywowany zostaje środek nawilżający, dzięki któremu nasze oczy nie wysuszają się, a więc są mniej podatne na podrażnienia.


Z kolei Soczewki Air Optix HydraGlyde posiadają specjalny system, który przepuszcza do 6 razy więcej tlenu niż inne soczewki. Dodatkowo są wykonane z hydrożelu zapewniającego nawilżenie. W linii znajdują się soczewki miesięczne do noszenia w trybie dziennym, ale pozwalające na spanie w nich 6 nocy w miesiącu oraz soczewki całodobowe. Dostępne są one również w wersji dla astygmatyków i osób cierpiących na prezbiopię


Soczewki Freshlook to linia soczewek kolorowych, którymi możemy podkreślić nasz naturalny kolor oczu lub całkowicie go zmienić.


 

Więcej
5 produktów
Polskie kosmetyki naturalne The Secret Soap Store

© 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Soczewkowy.pl ® KROS S.C. ul.Ślusarska 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, NIP 529-179-43-54

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji

Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl