Opti Free Express 355 ml

25,40 zł

2 dni

Masz pytania?
602 88 70 88 / 602 887 088

Zapytaj o produkt

  or  Cancel

Nowy produkt

Dzięki swojej unikalnej formule płyn do soczewek Opti Free Express skutecznie usuwa osady białkowe z ich powierzchni oraz likwiduje drobnoustroje.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Płyn do soczewek Opti-Free Express 355 ml

OPTI-FREE™ to wielofunkcyjny płyn dezynfekujący do miękkich soczewek kontaktowych. Dzięki swojej unikalnej formule skutecznie usuwa osady białkowe z ich powierzchni oraz likwiduje drobnoustroje. Dodatkowo nawilża soczewki, a dzięki substancjom kojącym łagodzi drobne podrażenienia. Płyn OPTI FREE™ Express służy do czyszczenia i dezynfekcji soczewek kontaktowych. Nie wymaga dodawania roztworu fizjologicznego.

Problemy z suchością oka 

Wiele osób cierpi na suchość oka. Wpływ na to ma wiele czynników zewnętrznych, z którymi organizm sobie nie radzi: przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, przebywanie w zadymionych pomieszczeniach, długie przesiadywanie przed komputerem, rzadkie mruganie.

Jak sobie z tym poradzić? 

Zwracajmy uwagę na to, aby często mrugać. Róbmy sobie przerwy podczas pracy przed komputerem i unikajmy pomieszczań klimatyzowanych oraz zadymionych.

Dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się w krople do oczu - koniecznie takie, których można używać na soczewki kontaktowe. Istotny jest również płyn do soczewek, który stosujemy. Opti-Free Express nawilży soczewki i oczyści z osadów białkowych i zarazków, pozostawiając je gotowe do założenia każdego poranka. 

Opti Free Express

Składniki płynu Opti Free Express:

 • Chlorek sodu
 • Sól sodowa
 • EDTA
 • Kwas borny
 • Aminoetylopropanol
 • Cytryniany
 • Poloksamina
 • Polyquad (0,001%)
 • Aldox (0,005%)

Płyn Opti-Free Express nadaje się do soczewek miesięcznych oraz dwutygodniowych. 

Jak pielęgnować soczewki?

 1. Suche pudełko na soczewki otworzyć, przepłukać płynem i napełnić.
 2. Zdjąć soczewkę z oka, położyć ją na dłoni, polać płynem i delikatnie przetrzeć.
 3. Włożyć do pudełka z płynem i pozostawić w nim na kilka godzin.
 4. Soczewek kontaktowych nie należy moczyć w wodzie!
Pojemność 355 ml
Opinie klientów

Napisz opinię

Opti Free Express 355 ml

Opti Free Express 355 ml

Dzięki swojej unikalnej formule płyn do soczewek Opti Free Express skutecznie usuwa osady białkowe z ich powierzchni oraz likwiduje drobnoustroje.

Produkty powiązane
Polskie kosmetyki naturalne The Secret Soap Store

© 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Soczewkowy.pl ® KROS S.C. ul.Ślusarska 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, NIP 529-179-43-54

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji

Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl