Lista produktów producenta: 

FRESHLOOK

FreshLook

FreshLook to marka soczewek kolorowych bardzo wysokiej jakości.

FreshLook to marka soczewek stworzonych dla osób, które wiedzą, że dzięki soczewkom mogą poprawić nie tylko ostrość widzenia, ale też zadbać o zdrowie i komfort swoich oczu oraz subtelnie uwydatnić, a nawet całkowicie zmienić kolor tęczówki. Producent zadbał o to, by soczewki FreshLook skutecznie chroniły oczy narażone na wysuszające czynniki zewnętrzne, takie jak mocne światło ekranu komputera czy zmienne warunku pogodowe.

Producentem szkieł jest firma Alcon, lider na rynku międzynarodowym, który już od 1945 roku wykorzystuje innowacyjne technologie i wiedzę specjalistów, by tworzyć bezpieczne dla oka soczewki korekcyjne dostosowane do wymagań osób w każdym wieku.


Oferta FreshLook


W ofercie FreshLook znajduje się pięć typów produktów o mocy od 0,00 do -8,00, kompleksowo zaprojektowanych tak, by spełniać odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających oczu.

W linii soczewek jednodniowych znajdują się FreshLook Illuminate 1-day oraz FreshLook One Day. Wykonane zostały z materiału Nelfilcon A, stworzonego specjalnie do produkcji szkieł jednodniowych, zapewniającego im nawilżenie i trwałość, przy jednoczesnym zachowaniu cienkiej, komfortowo przylegającej do oka struktury. Stworzone dla ciemnych oczu Illuminate 1-day pogłębią odcień Twoich oczu i powiększą je optycznie dzięki mocniejszemu zarysowaniu linii tęczówek. Fresh Look One Day, łączące w sobie technologię LightStream i ColorBlends, dostępne są w czterech odcieniach: orzechowym, zielonym, szarym i niebieskim.

W linii soczewek miesięcznych FreshLook prezentuje FreshLook ColorBlends , soczewki korekcyjne podkreślające naturalną barwę, dostępne w siedmiu odcieniach: niebieskim, brązowym, zielonym, szarym, miodowym, turkusowym i ametystowym. Jeśli interesuje Cię całkowita zmiana koloru oczu, wypróbuj miesięcznych soczewek FreshLook Colors i wybierz odcień, który podoba Ci się najbardziej: niebieski, szafirowy, fioletowy, piwny, zielony lub mglisto-szary. Jeśli kolor Twoich oczu jest jasny i marzysz o zaakcentowaniu jego wyjątkowej barwy, specjalnie dla Ciebie stworzony zostały FreshLook Dimensions – soczewki z ciemną otoczką, które pogłębią spojrzenie, nie powodując efektu nadnaturalności. Dostępne są w trzech odcieniach: Carribean Aqua, Pacific Blue i Sea Green.

Więcej
2 produkty
Polskie kosmetyki naturalne The Secret Soap Store

© 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Soczewkowy.pl ® KROS S.C. ul.Ślusarska 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, NIP 529-179-43-54

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji

Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl