Lista produktów producenta: 

DAILIES

Cienie do powiek GRATIS przy zakupie:

- Soczewek z rodziny Dailies AquaComfort 90 szt. lub 3 x 30 szt.

lub

- Soczewek Dailies Total-1 2 x 30 szt.

*promocja trwa do końca maja 2020

Cienie do powiek GRATIS przy zakupie:


- Soczewek z rodziny Dailies AquaComfort 90 szt. lub 3 x 30 szt.


lub


- Soczewek Dailies Total-1 2 x 30 szt.


*promocja trwa do końca maja 2020


Dailies AquaComfort


Soczewki Dailies to jedne z najbardziej rozpoznawalnych soczewek jednodniowych na świecie.


Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę wyrobów renomowanego producenta Alcon, który jest doświadczonym dostawcą produktów służących do pielęgnacji oczu. Organizacja zainicjowała swoją działalność już w 1945 roku w amerykańskim stanie Texas. W bogatym portfolio korporacji znajdują się produkty kosmetyczne, farmaceutyki i przede wszystkim wyroby okulistyczne. Należą do nich między innymi okulary, krople do oczu oraz soczewki Dailies, które występują wyłącznie w wariancie jednodniowym, wraz z niezbędnymi płynami do soczewek. Firma nieustannie się rozwija, kreując nowe rozwiązania z zakresu szeroko pojętej optyki. Nasz sklep oferuje Państwu szeroki wybór soczewek zwykłych, progresywnych, torycznych oraz z wysokim nawilżeniem, które zostały zaprojektowane przez ekspertów z Alcon.


Różne typy soczewek dla klientów o odmiennych potrzebach w zakresie korekcji wzroku


Marka Alcon słynie z bardzo popularnych jednodniowych soczewek z wysokim nawilżeniem. Flagowym produktem firmy są sferyczne soczewki Dailies Aqua Comfort Plus z trójfazowym systemem nawilżającym. Wyrób może poszczycić się pionierskim rozwiązaniem, jakim jest zaimplementowanie specjalnego preparatu nawilżającego, który jest aktywowany samoczynnie dzięki mrugającym powiekom.

Inny rodzaj wyrobów oferowanych przez Alcon to soczewki Dailies Total-1, które wyróżniają się intrygującym połączeniem wysokiej przenikalności tlenu z długo utrzymującą się lubrykacją. Wykazują one najwyższy współczynnik transmisji tlenu oraz zawierają naturalne substancje charakterystyczne dla ludzkich łez, takie jak fosfatydy oraz locholinę. Co ważne, produkty z linii Total-1 posiadają gradient uwodnienia, co znajduje swój oddźwięk w wysokim komforcie użytkowania. 

Soczewki progresywne Dailies Multifocal zostały zaprojektowane z myślą o pacjentach po czterdziestym roku życia zmagających się z prezbiopią, inaczej nazywaną starczowzrocznością. Soczewki multifokalne pozwalają na poprawę jakości widzenia z bliskiej, średniej i dalekiej odległości. Ponadto, dostarczają oczom aż 7 razy więcej tlenu niż standardowe soczewki kontaktowe.

Kolejną odsłoną prezentowanej palety produktów są soczewki Dailies Toric. Zostały one stworzone z myślą o osobach cierpiących na astygmatyzm. Wspomniany produkt wykorzystuje zaawansowane rozwiązania, co jest koniecznością z uwagi na fakt, że astygmatyzm jest złożoną wadą, której istotę stanowią zaburzenia krzywizny obrotowej oka. Z tego tez powodu oferowane przez nas soczewki toryczne są zaadaptowane do zmian ostrości widzenia dali i bliży w różnych kierunkach. Wspomniany typ soczewek znacznie poprawia jakości widzenia bez względu na odległość i natężenie światła.Soczewki Dailies to jedne z najbardziej rozpoznawalnych soczewek jednodniowych na świecie.


Dailies AquaComfort


Dailies AquaComfort to głównie soczewki jednodniowe bardzo wysokiej jakości. Marka Dailies wprowadziła do swojej produkcji nie tylko soczewki korygujące wadę krótkowzroczności i nadwzroczności (Dailies AquaComfort Plus), ale również zwróciła uwagę na takie problemy, jak astygmatyzm (Dailies AquaComfort Plus Toric) czy prezbiopia (Dailies AquaComfort Plus Multifocal). Ciekawą innowacją wśród produktów tej firmy są soczewki Dailies Total 1, które posiadają gradient uwodnienia. 

Więcej
6 produktów
Polskie kosmetyki naturalne The Secret Soap Store

© 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Soczewkowy.pl ® KROS S.C. ul.Ślusarska 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, NIP 529-179-43-54

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji

Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl