Lista produktów producenta: 

CooperVision

CooperVision

CooperVision to innowacyjny producent soczewek kontaktowych znany na całym świecie.

CooperVision to innowacyjny producent soczewek kontaktowych znany na całym świecie.


CooperVision


Producent soczewek CooperVision powstał w 1980 roku, ale jego początki sięgają roku 1958. Posiada własne, innowacyjne technologie, które mają za zadanie zapewnić świetną korekcję wzroku i zarazem pozostawić oczy w idealnym nawilżeniu oraz dotlenieniu. CooperVision cały czas się rozwija, wykorzystując najnowsze rozwiązania i zwraca uwagę na potrzeby swoich klientów.


Firma CooperVision wchodząca w skład The Cooper Companies została założona w 1980 roku. Swoją główną siedzibę ma w Pleasanton w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Od momentu powstania do chwili obecnej uzyskała status przodującego producenta w branży soczewek kontaktowych. Soczewki CooperVision są dostępne w ponad 100 krajach.


Rozbudowane zaplecze badawcze, na które składają się 3 ośrodki rozlokowane na całym świecie, pozwoliły na osiągnięcie doskonałości w każdym aspekcie optyki. Soczewki CooperVision zapewniają najwyższy poziom użytkowania, nad którym czuwa szereg najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.


Dowodem zaufania klientów do marki są liczne, prestiżowe nagrody przyznawane na przestrzeni lat. W tym nagroda Lidera Kontaktologii, która wyróżnia najlepsze produkty na rynku.


Produkty CooperVision


Mnóstwo zalet soczewek kontaktowych, m.in. znacznie szersze pole widzenia oraz praktyczność stosowania powoduje, że z roku na rok coraz to więcej osób, nie tylko młodych decyduje się na używanie soczewek zamiast okularów bądź zamiennie z okularami.


Bogata oferta produktów CooperVision sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient będzie usatysfakcjonowany. W ofercie znajdują się soczewki dla krótkowidzów, dalekowidzów, a także dla osób z astygmatyzmem. Ponadto soczewki dopasować można w zależności od prowadzonego trybu życia, wybierając soczewki jednodniowe, dwutygodniowe lub miesięczne. Poza tym w ofercie znajdziemy produkty dla osób spędzających wiele godzin przy komputerze lub intensywnie uprawiających sport. Dobry okulista pomoże dobrać soczewki odpowiadające potrzebom.


Dlaczego soczewki Biofinity?


Miękkie silikonowo-hydrożelowe soczewki z rodziny Biofinity to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą życie na najwyższych obrotach i cenią sobie niezawodność, a przede wszystkim komfort soczewek kontaktowych.


Dzięki zastosowaniu technologii Aquaform opracowanej przez naukowców z CooperVision, oczy osoby noszącej soczewki Biofinity przez cały czas pozostają odpowiednio nawilżone. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowych kropli do nawilżania oczu. Specjalna tlenoprzepuszczalna powłoka nie dopuszcza do zaczerwienienia białek ocznych. To wszystko sprawia, że te soczewki mogą być stosowane bez wyjmowania z oka przez nawet 30 dni! Brak odpowiednich warunków do ściągnięcia soczewek nie popsuje już wyjazdu na kemping lub pod namiot. Po prostu nie będzie konieczności ściągania ich na noc.


Więcej
2 produkty
Polskie kosmetyki naturalne The Secret Soap Store

© 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Soczewkowy.pl ® KROS S.C. ul.Ślusarska 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, NIP 529-179-43-54

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji

Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl