Całodobowe

Czym są soczewki całodobowe?

Soczewki całodobowe poprawiają ostrość widzenia, dlatego zalecane są osobom z wadami wzroku. Będą idealne dla każdego, kto nie chce martwić się codziennym rytuałem zakładania i zdejmowania soczewek. Zwiększona trwałość na wysychanie sprzyja funkcji noszenia ich nawet do 30 dni i nocy. Soczewki doskonale przepuszczaj...

Czym są soczewki całodobowe?

Soczewki całodobowe poprawiają ostrość widzenia, dlatego zalecane są osobom z wadami wzroku. Będą idealne dla każdego, kto nie chce martwić się codziennym rytuałem zakładania i zdejmowania soczewek. Zwiększona trwałość na wysychanie sprzyja funkcji noszenia ich nawet do 30 dni i nocy. Soczewki doskonale przepuszczają tlen co wpływa na ich skuteczność i wyjątkowość.

Zalety użytkowania

Firmy Air Optix i Biofinity zadbały o największe udogodnienia dla klientów. Najważniejszymi korzyściami są wygodne i przede wszystkim mało czasochłonne aspekty aplikacji korekty oczu. Soczewki całodobowe można założyć raz i nie zdejmować przez najbliższy miesiąc.

Podczas użytkowania zwykłych soczewek zazwyczaj podczas snu dochodziło do uszkodzenia oczu. Jednak te, które przedstawiamy mają wyższą przepuszczalność tlenu, dzięki czemu można w nich spać, co wpływa na znaczną korzyść dla pacjentów. Warto również podkreślić, że nie trzeba martwić się o zakup płynów pielęgnacyjnych, choć warto taki posiadać ze względu na potrzebę zdjęcia szkieł (np. do pływania).

Najlepsze oferty soczewek

Choć wyróżniamy się różnorodnością sprzedawanych soczewek, to do zaoferowania mamy kilka pozycji godnych polecenia.

  • Soczewki Air Optix Night & Day - Dla wszystkich ceniących sobie czas i wygodę. Przepuszczające nawet do sześciu razy więcej tlenu od pozostałych. Dla każdego kochającego aktywny styl życia. Produkt zawierający 3 i 6 sztuk.
  • Soczewki Biofinity - Zalecane dla osób z wadami krótkowzroczności i nadwzroczności. Nieograniczające żaden tryb życia. Produkt zawierający 3 i 6 sztuk.
  • Soczewki PureVision 2 HD - Nie wysuszają i nie wywołują uczucia pieczenia. Polecane osobom spędzającym dużo czasu przed komputerem i kierowcom. Produkt zawierający 6 sztuk.

Pielęgnacja i profilaktyka soczewek całodobowych.

Całodobowe szkła kontaktowe są niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem dla każdego, kto nie może pozwolić sobie na inny sposób użytkowania. Warto jednak pamiętać, że bardzo ważna jest pielęgnacja i higiena osobista, która zmniejsza ryzyko wystąpieniu infekcjom oczu. Przed użyciem zalecane jest przeczytanie i zapoznanie się z treścią zakupionego produktu. Trzeba być ostrożnym przy nakładaniu makijażu, gdyż soczewka może ulec uszkodzeniu. Powinno się również zważać na kontakt z wodą. Mimo posiadanych funkcji można traktować je jako tradycyjne szkła kontaktowe i w każdej, dowolnej dla nas chwili zdjąć i założyć na nowo. Produkty są wykonane z naturalnie nawilżonych materiałów co niweluje proces uszkodzenia przy zdejmowaniu i zakładaniu.

Podczas używania soczewek całodobowych, należy często chodzić na kontrole do okulisty, żeby sprawdzić czy oczy dobrze reagują na produkt.Więcej

Całodobowe  Jest 5 produktów.

5 produktów

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

Polskie kosmetyki naturalne The Secret Soap Store

© 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Soczewkowy.pl ® KROS S.C. ul.Ślusarska 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, NIP 529-179-43-54

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji

Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl