AoSept Plus HydraGlyde 360ml

39,90 zł

2 dni

Masz pytania?
602 88 70 88 / 602 887 088

Zapytaj o produkt

  or  Cancel

Nowy produkt

Regularne używanie płynu do soczewek AoSept HydraGlyde™ sprawi, że Twoje oczy pozostaną nawilżone przez cały dzień.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

AoSept Plus HydraGlyde

Specjalna formuła HydraGlyde Moisture Matrix zawarta w płynie do soczewek AoSept Plus sprawia, że soczewka zachowuje idealnie nawilżenie, ponieważ jest pokryta specjalną warstwą nawilżającą. 

AoSept HydraGlyde jest przeznaczony dla osób:

  • o wrażliwych oczach;

  • noszących soczewki więcej niż 12h;

  • nie mających czasu na mechaniczne czyszczenie;

  • odczuwających często "suchość oka".

Ten płyn do soczewek zawiera głęboko czyszczącą formułę: woda utleniona usuwa wszelkie bakterie - nie ma jednak strachu, że dostanie się do oka, ponieważ jest neutralizowana przez specjalny dysk w pudełku na soczewki. Pudełko z dyskiem jest dołączane do każdego opakowania z płynem.

Formuła HydraGlyde Moisture Matrix utrzymuje odpowiednie i komfortowe nawilżenie soczewki. 

Płyn AoSept nie zawiera konserwantów, dlatego jest polecany dla alergików.

Płyn do soczewek AoSept

Używanie płynu Ao Sept Plus Hydraglyde:

  1. Soczewki wkładamy do koszyczka, który znajduje się w pudełku Ao Sept i wstępnie je przepłukujemy płynem przez 5s 
    Dzięki temu zabiegowi usuwamy drobne i luźne zanieczyszczenia oraz podnosimy skuteczność dezynfekcji bez potrzeby mechanicznego czyszczenia.
  2. Następnie koszyczek z soczewkami wkładamy do pudełka wypełnionego płynem do soczewek Ao Sept Plus HydraGlyde na przynajmniej 6h.
  3. Po 6h soczewki kontaktowe są ponownie gotowe do założenia. Woda utleniona odpowiedzialna za dezynfekcję nie jest groźna dla oczu, gdyż została zneutralizowana w łagodny rozwór soli fizjologicznej. 

Nadtlenek wodoru, który jest składnikiem płynu Ao Sept Plus HydraGlyde znacznie zmniejsza barwienie rogówki w przypadku noszenia soczewek silikonowo-hydrożelowych. 

Problemy z suchością oka

Wiele osób - nie tylko tych, którzy noszą soczewki - cierpi na suchość oka. Wpływ na to ma wiele czynników zewnętrznych, z którymi organizm sobie nie radzi: przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, długie przesiadywanie przed komputerem, przebywanie w zadymionych pomieszczeniach.

Jak sobie z tym poradzić? 
Zwracajmy uwagę na to, aby często mrugać. Róbmy sobie przerwy podczas pracy przed komputerem i unikajmy pomieszczań klimatyzowanych oraz zadymionych.

Dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się w krople do oczu - koniecznie takie, których można używać na soczewki kontaktowe. Istotny jest również płyn do soczewek, który stosujemy. AoSept Plus ze specjalną formułą Hydra Glyde zapewnia optymalne nawilżenie soczewki kontaktowej przez cały dzień.

Pojemność: 360ml

Pojemność 360 ml
Opinie klientów

Napisz opinię

AoSept Plus HydraGlyde 360ml

AoSept Plus HydraGlyde 360ml

Regularne używanie płynu do soczewek AoSept HydraGlyde™ sprawi, że Twoje oczy pozostaną nawilżone przez cały dzień.

Produkty powiązane
Polskie kosmetyki naturalne The Secret Soap Store

© 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Soczewkowy.pl ® KROS S.C. ul.Ślusarska 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, NIP 529-179-43-54

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji

Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl