AoSept Plus HydraGlyde 2x360ml

75,00 zł

2 dni

Masz pytania?
602 88 70 88 / 602 887 088

Zapytaj o produkt

  or  Cancel

Nowy produkt

Regularne używanie płynu do soczewek AoSept HydraGlyde™ sprawi, że Twoje oczy pozostaną nawilżone przez cały dzień.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Płyn do soczewek AoSept Plus HydraGlyde Moisture Martix 2 x 360 ml

Specjalna formuła HydraGlyde Moisture Matrix zawarta w płynie do soczewek AoSept Plus sprawia, że soczewka zachowuje idealnie nawilżenie, ponieważ jest pokryta specjalną warstwą nawilżającą. 

AoSept HydraGlyde jest przeznaczony dla osób:

  • o wrażliwych oczach;

  • noszących soczewki więcej niż 12h;

  • nie mających czasu na mechaniczne czyszczenie;

  • odczuwających często "suchość oka".

AoSept Plus HydraGlyde

Ten płyn do soczewek zawiera głęboko czyszczącą formułę: woda utleniona usuwa wszelkie bakterie - nie ma jednak strachu, że dostanie się do oka, ponieważ jest neutralizowana przez specjalny dysk w pudełku na soczewki. Pudełko z dyskiem jest dołączane do każdego opakowania z płynem.

Formuła HydraGlyde Moisture Matrix utrzymuje odpowiednie i komfortowe nawilżenie soczewki. 

Płyn nie zawiera konserwantów, dlatego jest polecany dla alergików.

Zasady używania płynu Ao Sept Plus Hydraglyde:

  1. Soczewki wkładamy do koszyczka, który znajduje się w pudełku Ao Sept i wstępnie je przepłukujemy płynem przez 5s Używanie płynu Ao Sept Plus
    Dzięki temu zabiegowi usuwamy drobne i luźne zanieczyszczenia oraz podnosimy skuteczność dezynfekcji bez potrzeby mechanicznego czyszczenia.
  2. Następnie koszyczek z soczewkami wkładamy do pudełka wypełnionego płynem do soczewek Ao Sept Plus HydraGlyde na przynajmniej 6h.
  3. Po 6h soczewki kontaktowe są ponownie gotowe do założenia. Woda utleniona odpowiedzialna za dezynfekcję nie jest groźna dla oczu, gdyż została zneutralizowana w łagodny rozwór soli fizjologicznej. 

Nadtlenek wodoru, który jest składnikiem płynu Ao Sept Plus HydraGlyde znacznie zmniejsza barwienie rogówki w przypadku noszenia soczewek silikonowo-hydrożelowych. 

Pojemność: 2 x 360ml

Pojemność 2 x 360 ml
Opinie klientów
napisał/a:

nie mam żadnych zastrzeżeń, nic nie piecze, soczewki oczyszczone. polecam Ocena 5 / 5

napisał/a:

Stosowałam różne płyny do pielęgnacji soczewek, ale ten jest z nich najlepszy! Tradycyjny płyn do soczewek nigdy nie dawał aż takiego nawilżenia i komfortu noszenia. Samo użycie nie jest problematyczne, wszystko jest dokładnie wyjaśnione, wystarczy zostawić soczewki na 6 godzin w płynie i można je nosić przez cały dzień bez problemów. Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Polecam! Ocena 5 / 5

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

AoSept Plus HydraGlyde 2x360ml

AoSept Plus HydraGlyde 2x360ml

Regularne używanie płynu do soczewek AoSept HydraGlyde™ sprawi, że Twoje oczy pozostaną nawilżone przez cały dzień.

Produkty powiązane
Polskie kosmetyki naturalne The Secret Soap Store

© 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Soczewkowy.pl ® KROS S.C. ul.Ślusarska 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, NIP 529-179-43-54

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji

Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl