Lista produktów producenta: 

AIR OPTIX HYDRAGLYDE

Soczewki Air Optix HydraGlyde

Producent soczewek kontaktowych Air Optix to firma Alcon, która jest rozpoznawalna na całym świecie, tworząc świetne artykuły do korekcji i pielęgnacji wzroku.

Producent soczewek kontaktowych Air Optix należy do firmy Alcon, która jest rozpoznawalna na całym świecie, tworząc świetne artykuły do korekcji i pielęgnacji wzroku.


Soczewki Air Optix HydraGlyde


Air Optix Aqua proponuje nam soczewki miesięczne najwyższej jakości, które korygują wadę krótkowzroczności i nadwzroczności, ale również astygmatyzm i prezbiopię. Soczewki Air Optix posiadają specjalny system nawilżający AQUA, który utrzymuje produkt w odpowiednim nawodnieniu, sprawiając, że nasze oczy nie są przesuszone. Ponadto kształ soczewki Air Optix zapewnia łatwe zakładnanie oraz zdejmowanie i stabilność na oku.


Air Optix to innowacyjna linia soczewek stworzona przez firmę Alcon Vision Care (dawniej Ciba Vision), jednego z głównych producentów wysokiej jakości soczewek kontaktowych. Wykonane są z silikonowo-hydrożelowego materiału o wysokiej przepuszczalności tlenu (do 5 razy większej niż w zwykłych tego typu soczewkach). Zapewniają nie tylko precyzyjną korekcję wzroku, ale również komfort użytkowania i odpowiednią ochronę oczu.


Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii TriComfort, soczewki Air Optix dbają o nawilżenie gałek ocznych, zapobiegając częstemu problemowi ich wysychania. Łagodzą uczucie zmęczenia i zaczerwienienia oczu spowodowane długotrwałą pracą przed komputerem, a także przebywaniem w ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach o niewystarczającym poziomie nawilżenia powietrza. Soczewki doskonale zabezpieczają oko przed osadami, jednocześnie przepuszczając tlen i dbając o zdrowe spojrzenie oraz wygodę noszenia przez cały dzień.


Rodzaje soczewek Air Optix


W ofercie tej marki dostępne są soczewki miesięcznego trybu wymiany, dostosowane do osób z różnego rodzaju wadami wzroku.  • Soczewki sferyczne Air Optix HydraGlyde - soczewki o wysokiej przepuszczalności tlenu, wyposażone w specjalne systemy nawilżające, które zapewniają długotrwały komfort użytkowania w ciągu dnia i podwyższoną ochronę na osady.

  • Soczewki toryczne Air Optix HydraGlyde for Astigmatism - silikonowo-hydrożelowe soczewki, które służą do korekcji astygmatyzmu. Charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu (7-krotnie większą niż tradycyjne soczewki astygmatyczne). Dzięki zastosowaniu technologii Precision Balance 8|4, zapewniają stabilność soczewki, doskonałe widzenie i komfort noszenia. Polecane są osobom, które spędzają długie godziny przed komputerem w ogrzewanych, suchych pomieszczeniach.

  • Soczewki całodobowe Air Optix Night and Day - to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny tryb życia, które nie chcą, by wada wzroku w jakikolwiek sposób ich ograniczała. Można je nosić przez 30 dni i nocy bez przerwy. Zapewniają wysoki komfort użytkowania, a ponadto nawilżają oczy, chroniąc je przed nadmiernym wysuszeniem i podrażnieniami.

  • Soczewki progresywne Air Optix HydraGlyde Multifocal - soczewki dla osób z występującą jednocześnie krótkowzrocznością i dalekowzrocznością. Polecane są w szczególności osobom z prezbiopią (czyli tzw. starczowzrocznością), która może występować już po 40 roku życia. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu nawilżającego AQUA, soczewki chronią oczy przed nadmiernym wysuszeniem, zapewniając komfort użytkowania i doskonałe widzenie z bliska, daleka, jak i odległości pośrednich.


Więcej
13 produktów
Polskie kosmetyki naturalne The Secret Soap Store

© 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Soczewkowy.pl ® KROS S.C. ul.Ślusarska 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, NIP 529-179-43-54

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji

Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl