Lista produktów producenta: 

ACUVUE

Acuvue 

Producent soczewek kontaktowych Acuvue należy do firmy Johnson & Johnson, która cieszy się światową sławą w trosce o zdrowie i pielęgnację.

Marka Acuvue® to lider w produkcji wygodnych soczewek do korekty wzroku. Kilkudziesięcioletnie doświadczenie firmy w projektowaniu szkieł kontaktowych zaowocowało innowacyjnymi technologiami, które każdego dnia wpływają na jakość widzenia oraz sprawiają, że używanie soczewek jest proste i komfortowe.


Początki firmy


Pierwsze soczewki Acuvue® powstały w małej firmie Frontier Contact Lens Company w Jacksonville w 1950 roku. Firmą kierował optyk Seymour Marco, który w latach 70. zeszłego wieku opracował nowy materiał Etafilcon A. Dzięki temu przełomowemu odkryciu rozpoczęła się produkcja miękkich, łatwych w zakładaniu i zdejmowaniu soczewek kontaktowych. Początkowo były one przeznaczone do noszenia tylko przez siedem dni w tygodniu. Z czasem stały się artykułem codziennego użytku, który zastąpił niewygodne i mało twarzowe okulary.


Narodziny światowego lidera


W 1981 roku Marco sprzedał firmę koncernowi Johnson&Johnson, co pozwoliło na znaczny rozwój marki. W 1987 roku soczewki Acuvue® były pierwszymi miękkimi soczewkami, które trafiły do masowego odbiorcy, a 8 lat później firma wypuściła na rynek innowacyjny produkt - soczewki 1-DAY ACUVUE® - pierwsze na świecie jednorazowe soczewki kontaktowe, które przeznaczone były do jednodniowego użytku.


Produkty Acuvue®


Obecnie marka oferuje klientom soczewki o zróżnicowanym zastosowaniu i właściwościach. Wszystkie szkła mają na względzie poprawienie komfortu widzenia, a także ochronę oczu przed promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami oraz nadmiernym zmęczeniem. Używany do produkcji szkieł materiał hydrożelowy zapewnia oczom dostęp tlenu oraz odpowiednie nawilżenie, które zmniejsza uczucie dyskomfortu w czasie długotrwałej pracy przy komputerze. 


Najpopularniejszym produktem firmy są ACUVUE OASYS®, dwutygodniowe soczewki dla krótko i dalekowidzów. Posiadają one Technologię Zintegrowanej Łzy. Są idealne dla osób prowadzących zróżnicowany tryb życia, które pracują w klimatyzowanych pomieszczeniach lub przy komputerze. Do codziennego użytku przeznaczone są ACUVUE® 1-DAY MOIST oraz ACUVUE® 1-DAY TRUEYE®.


Innowacyjnym produktem są jednodniowe soczewki 1-DAY ACUVUE® DEFINE®. To barwione soczewki, które występują w dwóch wariantach: Natural Shimmer i Natural Sparkle. Wbudowany pigment nie barwi tęczówki, ale podkreśla jej kolor. Spojrzenie nabiera głębi, świeżości, a zmęczone oczy odzyskują blask. To dobry pomysł na podkreślenie spojrzenia w czasie wieczornego wyjścia lub ważnej uroczystości.


Producent soczewek kontaktowych Acuvue należy do firmy Johnson & Johnson, która cieszy się światową sławą w trosce o zdrowie i pielęgnację.


Wszystkie soczewki Johnson & Johnson posiadają nowoczesne technologie zapewniające wysokie nawilżenie szkieł kontaktowych oraz dużą przepuszczalność powietrza. Ponadto soczewki Acuvue wyróżniają się tym, że posiadają filtr UV, chroniący oczy przed szkodliwym promieniowaniem.

Więcej
12 produktów
Polskie kosmetyki naturalne The Secret Soap Store

© 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Soczewkowy.pl ® KROS S.C. ul.Ślusarska 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, NIP 529-179-43-54

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji

Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl