Lista produktów producenta: ACUVUE

Acuvue 

Producent soczewek kontaktowych Acuvue należy do firmy Johnson & Johnson, która cieszy się światową sławą w trosce o zdrowie i pielęgnację.

Producent soczewek kontaktowych Acuvue należy do firmy Johnson & Johnson, która cieszy się światową sławą w trosce o zdrowie i pielęgnację.


Acuvue 


Acuvue proponuje nam soczewki jednodniowe (Acuvue Moist, Acuvue TruEye), soczewki jednodniowe podkreślające kolor oczu (Acuvue Define) oraz soczewki dwutygodniowe (Acuvue Oasys). Wszystkie soczewki Johnson & Johnson posiadają nowoczesne technologie zapewniające wysokie nawilżenie szkieł kontaktowych oraz dużą przepuszczalność powietrza. Ponadto soczewki Acuvue wyróżniają się tym, że posiadają filtr UV, chroniący oczy przed szkodliwym promieniowaniem.

Więcej
14 produktów
Polskie kosmetyki naturalne The Secret Soap Store

© 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. Soczewkowy.pl ® KROS S.C. ul.Ślusarska 4, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, NIP 529-179-43-54

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji

Wsparcie e-commerce SOHO SHOP